Eryk Mozgol – opinie

Proszę o opinie na temat rytuałów u Eryka Mozgola. Jego strona to http://rytual-milosny.pl/

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 38 Średnia: 4.6]

49 myśli w temacie “Eryk Mozgol – opinie”

 1. Czy ktoś może powiedzieć, czy rytuału u pana Eryka są skuteczne? Widziałam na innych forach mnóstwo pozytywnych opinii, dlatego sama się zastanawiam.

  1. Odpowiadałam na podobne pytanie już na innym forum. Kontaktu praktycznie nie miałam, rozstaliśmy się w nie miłych okolicznościach.

 2. Również potwierdzam. Rytuał zamówiłem w połowie października, teraz mam już efekty. Dziewczyna sama zaproponowała pierwsze spotkanie, później ja kolejne. Pomału, małymi krokami wszystko idzie ku dobremu.

 3. Pod koniec listopada miałam rytuał egipski. Zmiany zaczęły pojawiać się już po tygodniu po tym jak pan Eryk zakończył wszystko. Z początku to parę prostych zdań na Facebooku, aż w końcu zaczęliśmy się na nowo spotykać. Powiedział, że wszystko przemyślał i że chce dać nam jeszcze jedną szansę.

  1. Bardzo się cieszę że wszystko idzie w dobrym kierunku, ile czekałaś na pierwszy kontakt z jego strony od zakończenia rytuału?

   1. Hej Na efekty czekałam ponad trzy tygodnie, zbliżał się już czwarty. Trzeba po prostu swoje odczekać, bo warto.

 4. Polecam. Rytuał miałam zakończony w połowie stycznia, efekty zaczęły pojawiać się po nieco ponad trzech tygodniach, jednak nie pisałam wcześniej, bo wolałam poczekać i upewnić się, jak to wszystko się potoczy. Zmiany następowały stopniowo, u partnera widać było sporo wahań. Raz było dobrze, a raz źle – w tym dni, podczas których on nie chciał kontaktu. Ale to z czasem zaczęło się poprawiać, wahania ustępować, aż w końcu wróciliśmy do siebie.

 5. Hej wszystkim. Jutro mam ostatnią sesję rytuału egipskiego u pana Eryka. Wierzę bardzo, że się uda. W tej chwili kontakt z panem Erykiem mam bardzo dobry kontakt, odpowiada na każde pytania. Od poniedziałku będę czekała na efekty.

 6. Robiłam niedawno rytuał egipski u pana Eryka. Zmiana jest na pewno, gdyż efekty pojawiły się jeszcze podczas odprawiania rytuału. Teraz mam kontakt z partnerem, czekam na dalsze postępy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *