103 komentarze do “Eryk Mozgol – opinie”

 1. Czy ktoś może powiedzieć, czy rytuału u pana Eryka są skuteczne? Widziałam na innych forach mnóstwo pozytywnych opinii, dlatego sama się zastanawiam.

  1. Odpowiadałam na podobne pytanie już na innym forum. Kontaktu praktycznie nie miałam, rozstaliśmy się w nie miłych okolicznościach.

 2. Również potwierdzam. Rytuał zamówiłem w połowie października, teraz mam już efekty. Dziewczyna sama zaproponowała pierwsze spotkanie, później ja kolejne. Pomału, małymi krokami wszystko idzie ku dobremu.

 3. Pod koniec listopada miałam rytuał egipski. Zmiany zaczęły pojawiać się już po tygodniu po tym jak pan Eryk zakończył wszystko. Z początku to parę prostych zdań na Facebooku, aż w końcu zaczęliśmy się na nowo spotykać. Powiedział, że wszystko przemyślał i że chce dać nam jeszcze jedną szansę.

  1. Bardzo się cieszę że wszystko idzie w dobrym kierunku, ile czekałaś na pierwszy kontakt z jego strony od zakończenia rytuału?

   1. Hej Na efekty czekałam ponad trzy tygodnie, zbliżał się już czwarty. Trzeba po prostu swoje odczekać, bo warto.

 4. Polecam. Rytuał miałam zakończony w połowie stycznia, efekty zaczęły pojawiać się po nieco ponad trzech tygodniach, jednak nie pisałam wcześniej, bo wolałam poczekać i upewnić się, jak to wszystko się potoczy. Zmiany następowały stopniowo, u partnera widać było sporo wahań. Raz było dobrze, a raz źle – w tym dni, podczas których on nie chciał kontaktu. Ale to z czasem zaczęło się poprawiać, wahania ustępować, aż w końcu wróciliśmy do siebie.

  1. Czy uważasz że warto zaryzykować aby uratować małżeństwo gdzie maz się wyprowadził i ciągle twierdzi że nie wróci i nie ma szans na ratunek

 5. Hej wszystkim. Jutro mam ostatnią sesję rytuału egipskiego u pana Eryka. Wierzę bardzo, że się uda. W tej chwili kontakt z panem Erykiem mam bardzo dobry kontakt, odpowiada na każde pytania. Od poniedziałku będę czekała na efekty.

 6. Robiłam niedawno rytuał egipski u pana Eryka. Zmiana jest na pewno, gdyż efekty pojawiły się jeszcze podczas odprawiania rytuału. Teraz mam kontakt z partnerem, czekam na dalsze postępy.

  1. Witam czy naprawdę ten rytuał działa? Ja właśnie nie wiem co robi gdyż rozstałam się z mężem ale walczę o niego tylko że on wszystko skreśla i uważa że nie ma ratunku? Czy uważasz że warto podjąć próbę tym rytuałem aby odbudować malsenstwo

    1. A po czym poznać że to działa bo mam z mężem kontakt ale nie ma zamiaru wrócić mimo że walczę o niego. I nie wiem czy warto podjąć się temu rytuaowi żeby ratować I czy jest jakaś szansa

     1. Ja nie miałem przed rytuałem kontaktu z dziewczyną więc efekty są namacalne. Rytuał zamówiłem pod koniec maja, a pierwsze efekty zauważyłem po dwóch tygodniach.

     1. Widzę same pozytywne komentarze na Pana ERYKA więc chyba spróbuję tylko ile trzeba czekać na jego odpowiedź

  1. Aha ok więc napiszę i będę czekać na odpowiedź. Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania i mam nadzieje ze jak się zdecyduję do rytuał zadziała i mąż wkoncu zacznie dostrzegać zone

  1. Cześć od jutra będę miała rytuał Egipski 😊 Mam nadzieję że się uda chociaż nie mamy już kontaktu ze sobą od 3 miesięcy i rozstanie nasze było bardzo burzliwe…

 7. Ja zaczęłam rytuał od tego piątku jestem cała rozdrażniona zdołowana,mam kontakt z partnerem ale on nie potrafi się określić bo mu motylki odfrunely a ja zekomo stałam się dla niego wredna i częstą dochodziło do kłótni ponieważ był bardzo zazdrosny …niby bardzo lubi jestem dla niego ważna ta zazdrość u niego ale czułam że się odsuwał odemnie

 8. Witajcie,jak sobie radzicie z czasem oczekiwania?nie moge spac i ciagle mysle o partnerze.Czy druga strona odczuwa to samo jako skutki?co myslicie?

 9. U mnie wyszło. Po około miesiącu od wzmocnienia, mieliśmy już bardzo dobry kontakt. Czasami ma jeszcze wachania ale widzę że jej bardzo zależy. Polecam Pana Eryka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *