Michał Stępko

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 53 Średnia: 4.4]

Michał Stępko nie prowadzi strony internetowej, jednak z informacji, jakie można znaleźć na forach internetowych można wywnioskować, że specjalizuje się głównie w rytuale egipskim, chociaż są też osoby, które zamawiały u tego pana spętanie miłosne. Kontakt z Michałem Stępko możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mailowego: stepkomichal@gmail.com.

Bardzo proszę o opinie.

17 komentarzy do “Michał Stępko”

  1. Można prosić o więcej opinii? Widzę, że oceny ma dobre, na innych forach też jest chwalony. Robił ktoś ostatnio u tego pana?

  2. Ostatecznie zamówiłam i mogę polecić. Pan konkretny, chociaż czasami trzeba długo czekać na odpowiedź. Ale efekty są, a to jest najważniejsze.

  3. Miałam spętanie, na efekty trochę czekałam, bo ponad miesiąc, ale ostatecznie wszystko wyszło. Jedyne, do czego mogę mieć zastrzeżenia do kontakt z panem Michałem – czasami trzeba czekać długo na odpowiedź. Ale skoro są efekty, to można to jakoś przeboleć.

  4. Ja właśnie zaczelamn1 lutego rytuał egipski. Czekam z niecierpliwością na jego efekt bo niestety partner zakończył nasz związek 2 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *